1. Şifremi unuttum/bilmiyorum, siteye nasıl giriş yapacağım?

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir.

3. Siparişlerimi nereden görebilirim?

Siparişlerinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişler" bölümünden görebilirsiniz.

5. Siparişimin elime ulaşamadığı durumlarda ne yapabilirim?

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim etmektedir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzu getiren kişi paketinizi en yakın kargo şubesinden alabileceğinize dair bir not bırakır. Kargonuzun ilgili şubede 3 gün boyunca alınmaması durumunda siparişiniz tarafımıza iade edilir.

7. Ürünleri nasıl gönderiyorsunuz?

Bergama Peynir Pazarı olarak, tüm peynirlerimiz vakum poşetinde, lezzetinin bozulmaması ve soğuk zincirin muhafaza edilmesi amacı ile sizler için ısıya duyarlı özel imalat paketlerin içerisinde -40 derecede dondurulan buz aküleri ile paketliyor en taze şekilde kargo ile adresinize teslim ediyoruz. Diğer şarküteri ürünlerimizi de ürün bazında uygun ve doğru paketleme seçenekleri ile zarar görmeden sizlere ulaşmalarını sağlıyoruz. Kırılabilecek olan ürünlerimizi balonlu naylon pat pat ambalajlara sararak gönderiyoruz. Kargo kaynaklı bir kırılma olursa eğer, kuryeye tutanak tutmanızı, fotoğraf çekmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

2. Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

Bergamapeynirpazari.com sitesi üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

4. Sipariş adresimi değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Sipariş adresinizi "Hesabım" sayfasında bulunan "Adres" bölümünden değiştirebilir ya da satın alma işlemi sırasında "Yeni Adres Tanımlamak İstiyorum" butonunu işaretleyerek yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Ancak girdiğiniz bu adres; adresi güncelledikten sonra vereceğiniz siparişler için geçerli olacaktır. Ayrıca Bizimle irtibata geçebilir, adres bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

6. Bergama Peynir Pazarı’nın farkı nedir?

Bergama Peynir Pazarı, sizlere sunmakta olduğu tüm ürünleri yalnızca Bergama’da hazırlanmakta ve Bergama’ya özgü yöresel tatlardır. Bergama’ya özgü olmayan hiçbir ürünü sizlere göndermiyoruz.

8. Üründen memnun kalmadım.Cayma Hakkım var mı?

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak biz ürünlerimize ve hizmetimize çok güveniyoruz. Bu yüzden ürünlerin lezzeti ile alakalı herhangi bir memnuniyetsizlikte anında iade alıyoruz. İade koşullarımıza buradan ulaşabilirsiniz.